Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

©2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - Satýlýk 1975 Chevrolet nova
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

SatĂ˝lĂ˝k 1975 Chevrolet nova View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
tayfunburc
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

PostPosted: Fri Feb 04, 2005 12:50 pm Reply with quoteBack to top

Image
ArabamĂ˝n üçüncĂĽ sahibiyim.Tamamen orjinal.Kondisyonu çok iyi durumda.Motoru 250cid.L-6 orjinal 94.000 milde.ŞanzĂ˝man koldan 3 ileri manuel.Bir ay Ă–nce ĂľanzĂ˝mandan ses geldigi için indirdik sonuç olarak ĂľanzĂ˝man arĂ˝zalĂ˝ çýktĂ˝ ve degiĂľtirdik,baskĂ˝ balatasĂ˝,ve volanĂ˝ arĂ˝zalĂ˝ oldugu için komple degiĂľti ve sĂ˝fĂ˝rlandĂ˝.SĂĽrekli uzun yolda kullandĂ˝m,yĂĽrĂĽr aksamĂ˝ problemsiz.4 lastik sĂ˝fĂ˝r.Ben ayrĂ˝ca bujilerini,buji kablolarĂ˝nĂ˝,yagĂ˝nĂ˝,yag filtresini,lpg kafasĂ˝nĂ˝, akĂĽsĂĽnĂĽ,6 ay Ă–nce yeniledim.DĂ–Ăľemeleri fabrika çýkýþlĂ˝dĂ˝r.Lpg ve çeki demiri mevcutdur.Ve ikiside ruhsata iĂľlenmiĂľtir.AyrĂ˝ca 2006 mart ayĂ˝na kadar muaynesi yapĂ˝lmýþtĂ˝r.SigortasĂ˝ yapĂ˝lmýþtĂ˝r Eksoz pulu alĂ˝nmýþtĂ˝r.Vergi borcu yoktur.Ocak bandrolu 66 milyondur ve yatĂ˝rĂ˝lmýþtĂ˝r.RuhsatĂ˝ benim adĂ˝madĂ˝r.Arabam 5 aydĂ˝r kapalĂ˝ garajĂ˝mda duruyor arada sĂ˝rada çýkarĂ˝p izmite gidip geliyorum.KapalĂ˝ GarajĂ˝mda 2 tane daha Novam var.O yĂĽzden bunu satĂ˝yorum ama Nova dýþýnda baĂľka bir amerikan'la takas edebilirim...Yorulmamýþ bir NovadĂ˝r..
4.500 USD

MEHMET KARABACAK
Tel (cep) +90-533-7303012
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardýr,Daha iyisi için reklamlarý týklayýn...

Posted: 0 Back to top

Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum