Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

Š2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - 94-96 arasý camaro arýyorum ...
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

94-96 arasĂ˝ camaro arĂ˝yorum ... View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
curiosity

PostPosted: Sat Oct 22, 2005 4:28 pm Reply with quoteBack to top

selam arkadaĂžlar,

1994-96 arasý camaro arýyorum.. ne yalan sÖyliyim çok fazla param yok.. makul fiyatlý bildiginiz bir arac varsa, bana haber verirseniz çok sevinirim...

bu arada forumdaki muhabbet çok gßzel, aranýza katýlmaktan ayrý bir Þeref duydum..

eray
View user's profile
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardýr,Daha iyisi için reklamlarý týklayýn...

Posted: 0 Back to top

ozz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Sun Oct 23, 2005 12:40 am Reply with quoteBack to top

evet ya..sen paradan haber ver!! gerisi kolay Twisted Evil

ne paracl bi toplumuz yaaa!! sitenin ismi www.napolyonlar.com olsun?? 8)

saka saka..bayagl genis bi toplumuz bi sekilde istanbul izmir vs.. buluruz

bu arada hosgeldin!! chevyciler artsln tabi!! bizde turkeychevy.com isterukkk!!! Twisted Evil
View user's profile
curiosity

PostPosted: Mon Oct 24, 2005 10:17 am Reply with quoteBack to top

çok teÞekkßr ederim Smile
Þu an camaro için denkleÞtirdigim para 9000 $ .. bir umut diye her gßn gazeteleri, interneti araÞtýrýyorum ama hala bi sonuç alamadým...
dün bütün bakýrkÖyü yeþilyurtu floryayý dolaþtýk bizim neco usta ile.. bir tane 8000 dolara kýrmýzý 94 camaro varmýþ oralarda... ama bulamadýk bi türlü..
View user's profile
cobra
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Mon Oct 24, 2005 11:03 am Reply with quoteBack to top

9000$ biraz az, bi 5000$ daha denkleÞtirirsen o vakit gßzel bir 94 model alabilecek, en azýndan pazarlýga girecek kadar paran olacak demektir. Piyasada pek çok hoÞ camaro var. Timo'da (RSMotors) tonla var. Smile

KÖtü araba almamaya bak zira çok dagýnýk arabayý toplamaya çalýþýrken bitebilirsin, o vakit hiç binemezsin arabaya...ucuz etin yahnisi kÖtü oluyor...
View user's profile
curiosity

PostPosted: Mon Oct 24, 2005 11:23 am Reply with quoteBack to top

cobra wrote:
9000$ biraz az, bi 5000$ daha denkleÞtirirsen o vakit gßzel bir 94 model alabilecek, en azýndan pazarlýga girecek kadar paran olacak demektir. Piyasada pek çok hoÞ camaro var. Timo'da (RSMotors) tonla var. Smile

KÖtü araba almamaya bak zira çok dagýnýk arabayý toplamaya çalýþýrken bitebilirsin, o vakit hiç binemezsin arabaya...ucuz etin yahnisi kÖtü oluyor...

sÖylediginde sonuna kadar haklýsýn.. keþke biraz daha durumum olsa hiç düþünmem saglam bir araç alýrdým..
zamanýnda ucuz arabanýn çok sýkýntýsýný çektim
ama artýk amerikansýzlýktan gýna geldi .. krize girdim Smile iyi veya kÖtü bir þekilde olsun istiyorum...
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Mon Oct 24, 2005 8:34 pm Reply with quoteBack to top

o paraya ikinci jenerasyon al bence..hiç olmazsa derli toplu kazasýz biÞey bulabilme ihtimalin var
View user's profile
curiosity

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 2:08 pm Reply with quoteBack to top

kazalý oldugunu bilmiyordum.. teþekkür ederim uyarýn için.. bi tane 94 buldum.. kafadan radyatÖre kadar girmiþler fakat toplanmýþ.. gÖrünürde bi ofsaytý yok... motor þanzýman iyi...
kafadan bu derecede bir darbenin aracýn dengesine zararý olur mu?
View user's profile
Sundancekid
Site Admin
Site Admin

Location: I made my bone when you were going out with cheerleaders !

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 2:18 pm Reply with quoteBack to top

ucuz etin yahnisi yorumuna yüzde yüz katýlýyorum, bahsettigin arabalardan uzak dur, biraz daha sabredip düzgününü al. mehmetin dedigi gibi ayýrdýgýn bütçeye derli toplu bir ikinci jenerasyon bulma þansýn da var. kaldý ki 3,4 sene sonra fiyat olarak dÖrdüncü jenerasyonlarý geçer ikiler, eger hala 94-96 dersen o zaman üste para koymadan alýrsýn.
View user's profileVisit poster's websiteICQ Number
curiosity

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 2:22 pm Reply with quoteBack to top

bu arada bahsettigim araç sahibinden.com da 19250 ye ilaný bulunan 94 camaro... boya da ister... her tarafý çizik...
View user's profile
tayfunburc
Site YĂśneticisi
Site YĂśneticisi

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 2:29 pm Reply with quoteBack to top

curiosity wrote:
bu arada bahsettigim araç sahibinden.com da 19250 ye ilaný bulunan 94 camaro... boya da ister... her tarafý çizik...

Arkadasým ne tarafta oturuyorsun bilmiyoýrum ama maslak tarafýna ugrayabýlýrsen gÖksenler var orda nurhan uygun var ona gosterebilirsin beným adýmý verýrsen ilgilenir.bilmeden almasana butun masrafýný çýkartýr ona gore hareket edersýn.
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
curiosity

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 2:39 pm Reply with quoteBack to top

tayfunburc wrote:
curiosity wrote:

Arkadasým ne tarafta oturuyorsun bilmiyoýrum ama maslak tarafýna ugrayabýlýrsen gÖksenler var orda nurhan uygun var ona gosterebilirsin beným adýmý verýrsen ilgilenir.bilmeden almasana butun masrafýný çýkartýr ona gore hareket edersýn.

çok teÞekkßrler, maslaga oldukça yakýným.. tavsiyene uyacagým...

ya bu arada , zincir direksiyonlu siyah 76 400 transam vardý bi aralar... akýbetinden haberdar olan var mý?
View user's profile
curiosity

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 5:38 pm Reply with quoteBack to top

mustang wrote:
curiosity wrote:

bu bahsettigin araba siyahmĂ˝

evet siyah..
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Oct 25, 2005 8:42 pm Reply with quoteBack to top

Kßpeli muratýn 400 transaminden bahsediyosun..Araba Þuan gayet baÞarýlý bir durumda komple restore oldu...ve gerçekten yakýÞýlý bir hal aldý.

curiosity wrote:
tayfunburc wrote:
curiosity wrote:

ya bu arada , zincir direksiyonlu siyah 76 400 transam vardý bi aralar... akýbetinden haberdar olan var mý?
View user's profile
Tzilla

PostPosted: Wed Oct 26, 2005 2:03 am Reply with quoteBack to top

http://www.rsmotors.org/openrealty/listingview.php?listingID=439
View user's profileVisit poster's website
curiosity

PostPosted: Wed Oct 26, 2005 10:15 am Reply with quoteBack to top

96 camaro z28 t-top buldum dün... alet kusursuz.. kaporta motor þanzýman çok iyi, deri dÖþeme de iyi durumda... 14000 dolar istiyorlar..
sizce fiyat nasýl?
View user's profile
curiosity

PostPosted: Wed Oct 26, 2005 12:32 pm Reply with quoteBack to top

mustang wrote:
curiosity wrote:
tayfunburc wrote:
curiosity wrote:

EVET O ESKÝDEN MURATINDI SU AN FATÝH ABÝMÝZDE VE ÝNANILMAZ MODÝFÝKASYONLAR GEÇÝRDÝ (BAYA BÝ DOLAR GÝTTÝ YANÝÝ)
YAKINDA PÝYASAYA CIKAR

o arabada gençligimiz geçti desem yeridir.. burak la beraber zincirlikuyu da bulmuÞtuk canavarý.. hafta sonlarý paso tamircide geçiyordu Smile toplandýgýna çok sevindim...
View user's profile
Chevy_Killer_89

PostPosted: Fri Oct 28, 2005 9:06 pm Reply with quoteBack to top

curiosity wrote:
mustang wrote:
curiosity wrote:

bu bahsettigin araba siyahmĂ˝

evet siyah..

Bahsettiginiz Transam bir aralar bizde olan Transam olmasýn?Patlýcan moru ama siyah gibi duruyor+zincir direksiyonlu? TA 0792 plakalý?
Buyagý zamandýr cok ciddi degisiklikler geciriyor..

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 1:10 pm Reply with quoteBack to top

plaka dogru ama o makine buraktayken siyahtý.. belki de sonradan bir boya geçirmiÞtir..
View user's profile
curiosity

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 1:13 pm Reply with quoteBack to top

biz kullanýrken bitik haldeydi ama 400 ün performansý mükemmel durumdaydý... 0-100 ü 6 küsur sn Ölçmüþtük.. ne kadar dogru bilmiyorum ama modifiyesiz bile çok ciddi giden bir makinaydý..
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 2:23 pm Reply with quoteBack to top

400 eglenceli bir kombinasyondur....
View user's profile
Chevy_Killer_89

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 2:45 pm Reply with quoteBack to top

curiosity wrote:
plaka dogru ama o makine buraktayken siyahtý.. belki de sonradan bir boya geçirmiÞtir..

Biz aldýgýmýzda boya,kaporta,motor kýsacasý herseyi cok iyiydi ve cok temizdi...Hatta kapýlarý uzaktan kumandayla acýlan bir sistem vardý uzerinde...

Motor sýkýstýrmalý ve standart motor olmasýna ragmen cok guzel gidiyordu dogru soyluyorsun...Biz bir de ona flowmaster eksozt takmýstýk ve superdi...

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 10:14 pm Reply with quoteBack to top

camarodan vazgeçip transam mý alsam acep :wink: aklým gitti Þimdi..

rsmotors ta 18 bin doler istenen kýrmýzý bi 94 camaro var.. yakýndan gÖreniniz oldu mu o arabayý acaba? tavsiye edermisiniz?
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Sun Oct 30, 2005 11:40 pm Reply with quoteBack to top

Tabiki Transam al....
View user's profile
Tzilla

PostPosted: Mon Oct 31, 2005 2:45 am Reply with quoteBack to top

curiosity wrote:
camarodan vazgeçip transam mý alsam acep :wink: aklým gitti Þimdi..

rsmotors ta 18 bin doler istenen kýrmýzý bi 94 camaro var.. yakýndan gÖreniniz oldu mu o arabayý acaba? tavsiye edermisiniz?

araba guzel; 'hic kazasý yok' ama pahallý, ben yakýndan gordum ; muhahahah hergun goruyorumda... bence fiyatýnýn biraz daha dusuk olmasý lazým; ancak diger yandanda hic kazasýz bi araba bulmak cok kolay degil.su ana kadar 20 den fazla camaro alýp satdým ancak bu gordugum 2 kazasýz arabadan biri
not: fiyatlarĂ˝ ben deil ;arac sahipleri belirliyor[/u]
View user's profileVisit poster's website
curiosity

PostPosted: Mon Oct 31, 2005 7:59 pm Reply with quoteBack to top

96 camaroda fiyat en son 13 bine indi.. t-top, temiz de bir alet.. heralde alýcam bi aksilik olmazsa..
bilgiler için çok sagolun.. inþallah gÖrüþme fýrsatý da buluruz..
View user's profile
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum