Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

Š2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - hastalýklý
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

hastalĂ˝klĂ˝ View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
bulentkaya

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 12:34 pm Reply with quoteBack to top

arkadaslar siteyle pek alakali degil biliyorum ama kendime soz werdim nekadar forum bulabilirsem heryere yazacagim bu konuyu.serapet hayvan magazasi konumuz.15 gun ewel napolitan mastiff cinsi bir kopek satin aldim adi gecen magazadan.kopegin oksurugu oldugunu farkettim .hemen aradým firma yetkililerini.bana ilac yazdirip uygulama sekillerini anlattilar Smile .biraz komik cunku kopegi alalý iki saat olmamýstý daha.cocuklar cok sevdigi icin geri goturmedim.neyse diyip ilaclarý uygulamaya basladým.iki gun sonra kopek agýrlastý .bende evin yakýnýndaki veterinere goturdum.serum takýldý tahliller vs..kopegin dogustan kan hastalýgýný oldugunu ve yapýldý denilen hic bir asýnýnda yapýlmadýgýný ogrendim .tabi bu arada yapýlan tßm islemlerden firma yetkililerin haberi var.3 gun sonra kopek Üldß.firma gelip yenisini alabilecegimi solediler.veterinerim gitti bakti ayni hastalýk o yavrudada var ve o kopekte asýsýz.sahibiylede konustum firmanin yenisini verebileceklerini bole durumlarýn normal oldugunu ima edecek kadar rahat konustu.dun tekrar aradým.yeni yavrularun geldigini 500 ytl daha verirsem alabilecegimi soyledi firmadaki satis elemani sayýn emre bey.saglikli ve garantili olsun diye 960.ytl. verip petten kopek aldim.simdi 500 ytl daha vericem.450 ytl de veterinere verdim zaten (normalde 825 ytl lik bir uygulamaydý ama magdur oldum diye Melike hanim yani veteriner sadece ilac parasýný aldý).kopekten vaz gectim parayýda bi turlu alýrým ama hastalýklý kopek getirip diger yavrularýda hasta eden ,asý yaptýk diyip asý yapmayan ,teicareti sadece para olarak dßsßnen,insanlarý aptal yerine koyan acýbademdeki serapet magazasýný ortagý suat beyi herkese tanýtana kadar bulabildigim tunm forumlara yazacagým.amerikanaraba sitesi olabilir burasý.cogumuzun kopegi kedisi veya sahip oldugu hayvan illaki vardýr.sahip cikalim.bazen dßsßnßyorum hani derler ya korle yatan sasý kalkar .acaba bu hayvanlarý sata sata inasanlar degisebilirlermi? saygýlar
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardýr,Daha iyisi için reklamlarý týklayýn...

Posted: 0 Back to top

_sinan_

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 1:49 pm Reply with quoteBack to top

geçmiÞ olsun , benimde 6 yaÞýnda bi golden ým var , eger bu Þekilde rahat davranýp bi hastalýk bulaÞtýrmýÞ olsalardý elimden çekicekleri vardý , benim veterinerim Kozyatagý nda ve çok memnunum, yeri size yakýnsa tavsiye ederim , ayrýca çok geçmiÞ olsun..
View user's profileVisit poster's websiteMSN Messenger
bulentkaya

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 1:52 pm Reply with quoteBack to top

teþekkür ederim.Bu tür insanlar yüzünden hayvanlardan soguyoruz.Aslýnda bunlara tasma takýp egitmek lazým.Çekmeköyde oturuyorum ama genede yazsarsan bulunsun.
haluk

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 1:55 pm Reply with quoteBack to top

bgn hayvan satan yarýn insan satar.... canlýnýn satýÞý olmaz bnce hayvanlar Üzgßr olmalý ticari amaçla onlarý kafeslere koymaya kmsenn hakký yok koruma amaçlý besleme amaçlý belki olablr ama kafeslerde ilgisiz sevgisiz kalmalarýna ßzßlßorum cidden 2 kedim 1 kÜpegim var kapý açýldýgý zmn hiçbiride dýÞarý çýkmýo çnkß ewde mutlular ama pet shop larda hayvanlar kafesten çýktýýnda bida girmek istemiceklerine eminim lßtfen herkes duyarlý olsun Þu pet shoplara paralarýnýzý kaptýrmayn hayvanlara iÞkenceyi Ünleyin... gidin hayvan barýnaklarýna orda her cins kedi kÜpek bulunuo 1 ay beklein 2 ay beklein illaki istediiniz hayvana kavuÞursunz belki 2 aylýk yavru belki 2 yaÞýnda olgun bi hayvanýnýz olur...
View user's profileSend e-mailMSN Messenger
volkov_19

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 3:04 pm Reply with quoteBack to top

sanýrým 2 sene kadar Ünce bende bir muhabbet kuÞu almýÞtým aldýgýmda biraz keldi ismini aydýn koyduk kafesini dolabýma asardým kapagýný mßmkßn oldugunca kapatmazdým sabah gelir baÞýmýn etrafýnda dÜnerek uçarken Üterdi sanki saat geç oldu artýk kalk der gibi yanlýzlýktan usanmasýn diye yanýna bir diÞi aldýk diÞi asabi çýktý azdaha Üldßrßyordu feci halde yaraladý kafesleri ayýrdýk erkek bildigimiz rezil yumurtladý 2-3 ay kadar sonrada digerini Ülß bulduk soguk bir kýÞ gßnß kafesinde yanlýz ÜlßmÞtß evden cenaze çýkmýÞ gibi oldu babamýn halasýnýn oglunun kuÞuyla çiftleÞtirdik kimse kuÞundan vazgeçemeyince kuÞar sýrayla bir orda bir burda kalýyor ordayken akrabamýzýn oglu kuÞarýn pisikolojisini bozuyor 1-2 tana yavru belki çýkýyor onlarýda veriyorlar bendeyken 4-5 yavru çýkýyor kuÞarýn psikolojisi dßzeliyor yavrularýda kolay kolay veremiyorum gidip gÜrebilecegim yerlere veriyorum hatta birisi uzun boylu beyaz bir yavruydu kimseye veremedim

bu nasýl bir anlayýÞtýr ya insanýn canýndan parça kopuyor gibi kolay kolay veremiyorsun verirken herÞeyiyle birlikte verip gÜzßnde onlarda kalýyor ama adamlar daha yavrulara umursamaz davranýÞarda bulunuyor herÞeyden Ünce daha anne kÜpek hamileyken iyi bakýlmasý gerekir ve hatta bÜyle birÞey doguÞtan gelecekse kýsýrlaÞtýrýlmasý gerekir kaldýki yavruyken bile bakmamýÞar ve tavra bak "olabilir bÜyle Þeyler" allahtan orda degildim yoksa olabilecek baÞka Þeyleride uygulamalý gÜsterirdim !
View user's profile
72IMPALA

PostPosted: Sat Sep 27, 2008 5:47 pm Reply with quoteBack to top

ONU BUNU BÝLMEM AMA SONUÇTA HEPSÝ CANLI ..BU TüR ÝNSANLARIN ÖMüR DüNYADA HALLERÝNÝ MERAK EDÝYORUM..HAYVANLARA BU ÞEKÝLDE (BAKIMSIZ BIRAKARAK TÝCARET YAPANLARI KINIYORUM..
ozz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Sun Sep 28, 2008 4:20 pm Reply with quoteBack to top

Image

buda benim terrier gorunumlu rotweiler"ým.. Shocked Shocked valla yanlýs anlamayýn ama cogu insandan cok daha degerli benim için.. cunku cok daha vefalý!!
View user's profile
_sinan_

PostPosted: Sun Sep 28, 2008 11:28 pm Reply with quoteBack to top

bulentkaya wrote:
teþekkür ederim.Bu tür insanlar yüzünden hayvanlardan soguyoruz.Aslýnda bunlara tasma takýp egitmek lazým.Çekmeköyde oturuyorum ama genede yazsarsan bulunsun.

googleye feridun kalyoncu diye yazarsanýz çýkar Wink
View user's profileVisit poster's websiteMSN Messenger
CYBORG

PostPosted: Mon Oct 20, 2008 9:40 pm Reply with quoteBack to top

_sinan_ wrote:
bulentkaya wrote:

googleye feridun kalyoncu diye yazarsanýz çýkar Wink

Gerçekten kaliteli bir veteriner

http://www.leggenda.com.tr/referanstcs.htm

Gotzenin Xray inden bile bulunduruyor iÞini ciddi yapýyor

Bide bagdat cad. de marksandspancer ýn ordan girince Anatolia var

orayýda çok meth ediolar nasýl orasý gerçekten iyimidir?

Birde nusret basaranda oldukca iyi diyorlar hakkýný vermek lazým adamýnda
View user's profileMSN Messenger
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum