Amerikan club  

Giri or Kayt Ol
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - Camaro veya transam
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

Camaro veya transam View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
haldic

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 6:55 pm Reply with quoteBack to top

8) A.A. arýyorum, eli yüzü düzgün sahibine itaat eden þimdilik masrafý olmayan 1981 yýlýna kadar camaro, dÖþeme vs derdi olmasýn, kaportasal ciddi sorunlarýda olmasýn, motor ve yürüyen standart olabilir ama harika olsun, çok biþi istemiyorum sadece saglýklýý bir araç istiyorum. Acelem yok bir kaç aysonra satmayý düþünen arkadaþlarlada gÖrüþebilirim.
hakanaldic@yahoo.com
haldic@omsan.com.tr
533 778 99 61 veya hafta içi 09:00- 18:00 arasý 216 458 55 82
8)
View user's profile
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardr,Daha iyisi iin reklamlar tklayn...

Posted: 0 Back to top

Mehmet_V8

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 7:30 pm Reply with quoteBack to top

Ankaradaki 76 camaroyu takip et adam düþmeye baþladý abi!!! Şuan piyasada düzgün normal fiyatlý F-body yok!!! neyse en azýndan camaro ve transam de kesinleþtin hiç olmazsa bu iyi haber:)
View user's profile
haldic

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 7:47 pm Reply with quoteBack to top

Teþekkürler Mehmet, aranýyoz artýkýn digerini sattým gibi Çarþ. satýþ verecez kÖtü gidiþe dur diyoruz artýkýn, Tþk,
View user's profile
Sundancekid
Site Admin
Site Admin

Location: I made my bone when you were going out with cheerleaders !

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 9:21 pm Reply with quoteBack to top

hakan telde sÖylemeyi unuttum, gÖrünüþe gÖre mehmet de unutmuþ ama mehmetin eski trans am de olabilir. bir ara eymendeydi akibeti nedir bilmiyorum.
View user's profileVisit poster's websiteICQ Number
Mehmet_V8

PostPosted: Mon Dec 05, 2005 9:46 pm Reply with quoteBack to top

eski transam alýnýcak rakama satýldý..Sýfýr 400 makinada gelmiþti... 9000 dolara satýldý!!! O yüzden onu seçeneklere koymadým!!!
View user's profile
Sundancekid
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 12:27 am Reply with quoteBack to top

makul bir fiyata gitmiþ. ama makinesi sýfýr degil, revizyonlu. sýfýr 400 makine yok zaten.
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 1:23 am Reply with quoteBack to top

evet normal gitti!!! ona Önce bitik pontiac 350 si koydular!!! sonra durumun akibeti belli olduktan sonra makinayý getirtmiþler benim haberim yoktu...400 zaten 78 den sonra üretilmemiþ galiba!!! þimdiki durumunu gÖrmedim bilmiyorum ama bendeki formunu maalesef kaybetti!!! üzücü....
View user's profile
Sundancekid
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 1:40 am Reply with quoteBack to top

o arabayý býrakmayacaktýn mehmetcim, hele camaroyu da býraktýktan sonra... hep konuþtugumuz mevzuu; paran olsa bile alabilecegin ýrzýna geçilmemiþ f-body yok gibi bir þey.

ventura ne alemde, baþladýn mý ufaktan?
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 1:59 am Reply with quoteBack to top

Boþwer alan hayrýný gÖrsün bak ben sana camaroyu sattým ne güzel mis gibi biniyorsun,allah kazasýz belasýz kullanmaný dilesin...transam de muhteþemdi ama gündelik kullandýgým için sýkýlmýþtým zaten uzun süre ayný amerikana binmekte beni sýkýyordu o yüzden sattým... ventura þuan garajda uyuyor,tractioan bar gÖsterge filan sipariþ ettim, ilk bahara dogru saçma sapan araba fikirlerimden kurtulup tam olarak ona yogunlaþýp hýzlý bir þekilde yaza hazýrlýycam....Jant lastik operasyonunu ona gerçekletirmiþtim ama karar degiþikligiyle ona 17 getirtmeyi planlýyorum gene ayný janttan...bide pederi kandýrýrsam goodwrench oturtucam içine...artýk malý satmýyorum Smile) seninki gibi yapýcam kararlýyýmSmile)) sen ne alemdesin koydularmý makinayi??? bu arada murat abilermi koyuyolar???
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 2:06 am Reply with quoteBack to top

Abi ýrzýna geçilmemiþ F-body bulmak zor...Ama arada denk geliyor!!! benim ventura gibi:))) bu arada Geçende sýrf amerikan araþtýrmak için ankaraya gittim...Kýyýda kÖþede çok baþarýlý arabalar halen duruyor!!! Kimileri saçma paralar istesede hakikaten anlamlý arabalar var....heleki bir 400 Transam varki of of akýllara zarar.... otelde bel duasýna çýktýmSmile)) millet doluluk oranýýný dahada yükseltirse o transami alýcam... Smile Smile Smile
View user's profile
haldic

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 1:32 pm Reply with quoteBack to top

Sitede Imdat çýglýklarým yükseliyor A.A. lazým diye, Mehmet benim satýn alabilecegim gibi bir aletse ben alayým bari sende bir dolu A.A. var ben dagýnýk Camaroyu da verdim çýplak gibiyim,
View user's profile
tayfunburc
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 2:44 pm Reply with quoteBack to top

haldic wrote:
Sitede Imdat çýglýklarým yükseliyor A.A. lazým diye, Mehmet benim satýn alabilecegim gibi bir aletse ben alayým bari sende bir dolu A.A. var ben dagýnýk Camaroyu da verdim çýplak gibiyim,

haldic haklýsýn kimse arabasýný satmýyo aslýnda satmýyo degil yüksek fiyatlarý gÖrdükçe herkes kendi arabasýný fiyatýný yükseltiyo satamýyo biraz gerçekçi olmak lazým fiyatlarda bence acele edip abuk subuk bir araba alacagýna hiç alma daha iyi.
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
ozz
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 3:16 pm Reply with quoteBack to top

beyler bide olay lrzlna gecilmemis araba bulmakta burakla mehmetin soyledigi gibi. gecenlerde bende arabaml sataylm biraz daha saglam bisey alaylm diye dusundum ama yok abi zor, genelde hep yap-boz usulu yaplLmls arabalar dolu piyasada, arabanl satacaksln ama resmen cok bilinmeyenli denklem: arabanl sattln, hangi arabayl kaca alacaksln gibi..
onun yerine karar aldlm,kendi arabama masraf yaparlm...bi arada slflr bi makina koyarlm burak gibi yurur giderim??(lafln gelisi hehhe)
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 5:41 pm Reply with quoteBack to top

Abi valla ben 17-18 dolarý gÖzden çýkardým!!! yeterki düzgün ellenmemiþ olsun...kar yagmasýný bekliyorum imkanlarýmý tam toplarsam alýcam arabayý.... hakiki bandit!!! ben sana sÖylüyorum senin için en mantýklýsý ankaradaki 76 camaro ,,,,sýký pazarlýk ap ve al arabayýý gerekirse git 12 dolar ver ama her þeyiyle sýfýr arabaya bin mis gibi:) hiç olmazsa memnun kalýrsýnSmile)

haldic wrote:
View user's profile
Sundancekid
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 10:08 pm Reply with quoteBack to top

hakan, mehmetin dedigi gibi, bulabilecegin en güzel araba ankaradaki. daha da iyisi bende ama satýlýk degil he he.
bu arada bir araba duydum, kýstaslarýmýza uyuyor, yarýn telde konuþalým.

haldic wrote:
Teþekkürler Mehmet, aranýyoz artýkýn digerini sattým gibi Çarþ. satýþ verecez kÖtü gidiþe dur diyoruz artýkýn, Tþk,
Mehmet_V8

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 11:58 pm Reply with quoteBack to top

sarýyerdeki siyah 74 ve okmeydanýndaki lila renkli 76 camaro çÖp dür....eymendeki kahverengi düz vitesti ama oda yaramaz.... Transam desen belki ilkerin arabasý alýnabilir 9 dolara býraktýgý için..araba çok düzgün,ama onunda kaportasý düþündürücüSad istanbul dýþýnda bir kaç tane saçma camaro var ama onlarda 3000 dolarlýk arabalar 12-13 milyar isteniyo.... Belki bi yerlerde bilinmedik arabalar çýkabilir ama þuan takip ettigim kadarýyla ankaradaki 76 dýþýnda makul anlamlý bir araba yok.....Haa isterseniz 7-8 dolara transam ler var ama onlarýnda kafasý 78 kýçý 76 vs gibi arabalar...onlarý ben saymýyorum!!!!
View user's profile
haldic

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 2:35 pm Reply with quoteBack to top

Bahsettigin 7-8 transam'e baktým, banim sattýgým sÖkük Camaromdam halliceydi, Ýlker'in arabasýna da baktým kaporta iþi ve Full boya istiyor, ama Camlarýnýn elektrik dügmeleri tofaþýnmýdýr nedir o Öyle anlmadým araç bayagýlaþmýþ, Ankarada 78 Tramsanden bahsetti bir arkadaþým, Oda sarýymýþ,
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 4:10 pm Reply with quoteBack to top

ankaradaki sarý eger düþündügüm arabaysa oda iyi durumda degil!!! Ama yinede bi bakmakta fayda var!!! ilkerin arabasý çizgileri çok düzgün içinide yeni yaptýrdý...makinasýnada baya para gÖmdü....ama kaporta boya allahýn emri.... yinede beklemek lazým belki bir kaç tane ümügü sýkýlýcak türden biþey düþebilir!!!
View user's profile
haldic

PostPosted: Wed Dec 07, 2005 6:41 pm Reply with quoteBack to top

Derinden ve Sessizce ilerliyoruz, Allahtan bu formu kimse okumuyor
View user's profile
Boss351

PostPosted: Mon Dec 12, 2005 5:22 pm Reply with quoteBack to top

Ben okuyorum Hakan :P
View user's profile
fatih demirkiran

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 12:34 pm Reply with quoteBack to top

slm bende 1990 mdel te type camarom var araç tamamiyle orjinal yanl?zca komple boyatt?m çokta güzel oldu yanl?z dÖ?emeler bak?m istiyo sÖktürdüm ?u anda istersen gÖrü?elim sat?l?klar bÖlümünde arac?n resmi var.
View user's profile
fatih demirkiran

PostPosted: Thu Feb 02, 2006 1:37 pm Reply with quoteBack to top

slm arkada??m dü?ünürsen 1990 camaro te type var bende hesapl? verecem yeni boyand? darbesiz 0537 453 8686 e- posta otofenis @hotmail.com
View user's profile
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum