Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

ę2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - 98 Convertible Firebird i├žin...
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

98 Convertible Firebird i├žin... View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
esrafb
no comment
no comment

PostPosted: Thu May 11, 2006 8:16 pm Reply with quoteBack to top

98 firebird i├žin kap? lastikleri,cam lastikleri ba?ta olmak ├╝zere her t├╝rl├╝ i├ž aksesuar? ar?yorum.
Bilginize..
View user's profileVisit poster's website
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardřr,Daha iyisi išin reklamlarř třklayřn...

Posted: 0 Back to top

angelcengiz

PostPosted: Thu May 11, 2006 10:39 pm Reply with quoteBack to top

nap?can cam kap? lastiklerini ya
View user's profile
angelcengiz

PostPosted: Thu May 11, 2006 10:40 pm Reply with quoteBack to top

├žok kotu durumda de?ilse bostanc?da uyduraan bi herif var baya??da g├╝zel yap?yo
View user's profile
gtagucu

PostPosted: Fri May 12, 2006 12:21 am Reply with quoteBack to top

angelcengiz wrote:
├žok kotu durumda de?ilse bostanc?da uyduraan bi herif var baya??da g├╝zel yap?yo

Benim aletin t-top fitillerini de?i?tirmeyi d├╝?├╝n├╝yorum bu bostanc?daki eleman ka├ža yap?yor bu fitil i?ini?
View user's profileMSN Messenger
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Fri May 12, 2006 9:13 am Reply with quoteBack to top

Cengiz bostanc?daki adam?n adresi veya teli varsa yazda yararlanal?m benim impalayada kap? lastikleri gerekiyor.
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
esrafb
no comment
no comment

PostPosted: Fri May 12, 2006 12:15 pm Reply with quoteBack to top

angelcengiz wrote:
nap?can cam kap? lastiklerini ya

arabaya tak?cam
esrafb
no comment
no comment

PostPosted: Fri May 12, 2006 12:17 pm Reply with quoteBack to top

72camaro wrote:
ya ne a├ž amerikanc?lars?n?z.arabalar?n?z klasik siz hala bostanc?da ki bilmemkim ustaya don lasti?inden kap? lasti?i yapt?rmaya ├žal???yosunuz.ay?pt?r valahi.bari sitede yazmay?n.sora japon otolar?na bok atars?n?z.herbirinizin cebi var aray?n ordan konu?un.├žok komik yaaa.birinde 65 impala direksiz var di?erinde 97 model transam var hala bostanc?da bi?ey ustaya lastik yapt?rma derdine d├╝?m├╝?ler.sat?n olm arabalar?n?z? kullanam?yodsan?z.utanmasan?z tofa??n kap?s?n? felanda zorlars?n?z siz takmak i├žin. ehuehuehuehheuh sabah sabah g├╝ld├╝rd├╝n├╝z bizi.esra han?m siz bakmay?n bu topic te yaz?lanlara.arac?n?za orjinal par├ža bulmaya ├ľzen g├ľsterin.

Bende orjinal parca ar?yorum zaten.Ama bana t├╝rkiyede bulamazs?n?z Amerikadan sipari? verelim dediler ki buna ├ž?kartt?klar? maliyet korkun├ž.
Buraya yazmam?n nedeni orjinalini nerde bulaca??m konusunda fikir almakt?.Cam ve kap? lastiklerini nap?can yaaa ?eklinde cvp yazanlarda var...ne diim...
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Fri May 12, 2006 2:05 pm Reply with quoteBack to top

72camaro wrote:
ya ne a├ž amerikanc?lars?n?z.arabalar?n?z klasik siz hala bostanc?da ki bilmemkim ustaya don lasti?inden kap? lasti?i yapt?rmaya ├žal???yosunuz.ay?pt?r valahi.bari sitede yazmay?n.sora japon otolar?na bok atars?n?z.herbirinizin cebi var aray?n ordan konu?un.├žok komik yaaa.birinde 65 impala direksiz var di?erinde 97 model transam var hala bostanc?da bi?ey ustaya lastik yapt?rma derdine d├╝?m├╝?ler.sat?n olm arabalar?n?z? kullanam?yodsan?z.utanmasan?z tofa??n kap?s?n? felanda zorlars?n?z siz takmak i├žin. ehuehuehuehheuh sabah sabah g├╝ld├╝rd├╝n├╝z bizi.esra han?m siz bakmay?n bu topic te yaz?lanlara.arac?n?za orjinal par├ža bulmaya ├ľzen g├ľsterin.

Devir ekonomi devri ?stemi.Kol b├ľre?iyle birlikte getirirsen par├žalar? arkada?larda arar kendilerine kol b├ľreksiz servis yapan par├žac? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
View user's profile
gtagucu

PostPosted: Fri May 12, 2006 2:34 pm Reply with quoteBack to top

AYBARS wrote:

Devir ekonomi devri ?stemi.Kol b├ľre?iyle birlikte getirirsen par├žalar? arkada?larda arar kendilerine kol b├ľreksiz servis yapan par├žac? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

+1 Smile Yurtd???ndan bana geli?i 500$ olacak bir par├žay? 50-100 milyon aras? bi?eye hallettirebiliyosam ne diye 500$ domal?y?m ki. Zaten almak istedi?im par├ža alt? ├╝st├╝ birka├ž lastik par├ža.
View user's profileMSN Messenger
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Fri May 12, 2006 3:41 pm Reply with quoteBack to top

?yiki bi par├žac? sorduk ya Embarassed sen benim impalaya zaten yerli last?k takmam?sm?yd?n temi ?imdi impala al??m??t?r orjinalini kabul etmez Smile
Esra han?m bu arada istemi arkada??m?z par├žac?d?r g├ľztepede.
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Fri May 12, 2006 3:42 pm Reply with quoteBack to top

?yiki bi par├žac? sorduk ya Embarassed sen benim impalaya zaten yerli last?k takmam?sm?yd?n temi ?imdi impala al??m??t?r orjinalini kabul etmez Smile
Esra han?m bu arada istemi arkada??m?z par├žac?d?r g├ľztepede as performance
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Fri May 12, 2006 7:52 pm Reply with quoteBack to top

Hehehehe yard?m kampayas?ndan bana bi?eler d├╝?erse getiririz. Smile
alptuna

PostPosted: Fri May 12, 2006 7:55 pm Reply with quoteBack to top

Istemihan merhaba,

Benim arabayada biraz parca lazim k├╝c├╝k parcalar gecenlerde mehmet bire alti gibi biseylerden bahsetti sana liste yapsam bana bunlarin fiyatini cikarabilirmisin eger burdan daha hesapli ise getitdirelim nasilsa yakinda izine gelecem.
View user's profile
angelcengiz

PostPosted: Fri May 12, 2006 9:11 pm Reply with quoteBack to top

11

Last edited by angelcengiz on Fri May 19, 2006 12:09 am; edited 1 time in total
View user's profile
angelcengiz

PostPosted: Fri May 12, 2006 9:20 pm Reply with quoteBack to top

22

Last edited by angelcengiz on Fri May 19, 2006 12:10 am; edited 1 time in total
View user's profile
angelcengiz

PostPosted: Fri May 12, 2006 9:23 pm Reply with quoteBack to top

...

Last edited by angelcengiz on Fri May 19, 2006 12:08 am; edited 1 time in total
View user's profile
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Fri May 12, 2006 10:22 pm Reply with quoteBack to top

72camaro wrote:
AYBARS wrote:
72camaro wrote:

sen a├žta sen getir par├žalar?. aybars.herkes bizden daha iyi biliyo zaten i?i.

Olum ben zaten kurtulmaya ├žal???yom.Ne i?im var par├ža getirmekle.Bir ?aka yapal?m dedik ama olmad? bir ?aka daha yap?cam yine anlam?ycan.Yaras? olan ....... ......... diye ba?layan........heheheheheheeheh Laughing Laughing Laughing :lol:yal?yorumm kelini kelto? beyyyyyyy...k?zm?ycan.Hem ben potansiyel m├╝?terinim.M├╝?teride daima hakl?d?r ona g├ľre. Twisted Evil Shocked 8)

Aybars
View user's profile
MUSTANG-GT

PostPosted: Sat May 13, 2006 9:46 am Reply with quoteBack to top

?i??t ha k?z?cam ak?ll? durun aaaaaaaaaaaaa
View user's profile
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Sat May 13, 2006 11:19 am Reply with quoteBack to top

?ki g├╝n tart?sma ├ž?kmazsa olmuyo ge├žen mevzudan dilim yand?g? i├žin art?k kar?sm?yorum ne haliniz varsa g├ľr├╝n.Bu arada bizler g├ľrm├╝? ge├žirmi? insanlar?z bizle b├ľyle yaparsak cahil insanlar?n yapt?klar?n? k?zmamak laz?m.
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Sat May 13, 2006 11:33 am Reply with quoteBack to top

:P Peki daha yarat?c? davran?rsak biz hangi s?n?fa girecez???? Shocked Shocked
Benim akl?ma bi?ey geldi.Sitede birimiz punisher olsun.D├╝zen sa?lay?c? gibi bi?ey.Bela arayana bela da?ats?n.Nas?llll fikir.Sonra yap?lanlar?n resimlerini ├žekip sitede yay?nl?yal?m. :P :P :P 8) 8)
:P Aybars :P
View user's profile
cobra
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Sat May 13, 2006 8:08 pm Reply with quoteBack to top

zuhahahahahahahahaaaaaa Laughing Laughing Laughing

param?z yok olum bizim uydur kayd?r arabalar yap?yoruz, ne biliriz ki lol Laughing Laughing

araba kullanmay?, yapmay? filan modifiyenin babas? bilir Smile Laughing a├ž adamlar sat?n lan 97 Model 65 model arabalar?n?z? bi fitile 1000$ veremiyorsan?z, japona binin... Laughing Laughing Laughing

Bende sat?yorum 96 model 98 model arabalar?m?, almak isteyen gelsin Laughing Laughing Laughing fitil filan alam?yorum ondan sat?yorum... Laughing :P
View user's profile
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Sat May 13, 2006 9:43 pm Reply with quoteBack to top

Veya otomobil alacaksan?z fitillerine bak?p karar verin.Puhahahahahaha.
Yahu olay? nereye ├žektik arkada?lar.Allah iyili?imizi versin. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Aybars
View user's profile
ANGELUS

PostPosted: Sat May 13, 2006 11:05 pm Reply with quoteBack to top

Bo? i?ler bunlar zaten fitillerin ├žogu Bursadan ├╝retilip gidiyor. Bu arada orjinal olsun diye amerikadan par├ža getirttim metal hortumlar kutusunun ├╝zerinde made in turkey yaz?yor ara?t?rd?m buldum burada gaziosmanpa?ada ├╝retiliyormu?......

Burada radyot├ľr fab. olan bir arkada? var polomyaya mal sat?yor ├ľzel bak?r ├╝retim radyot├ľrler 3-30 paraya onlarda ayn? radyot├ľr├╝ Made in poland etiketiyle GM'e sat?yor adam?n haberi yok ben s├ľyledimde haberi oldu.....GM'lerde kendi rad. kullan?ld???n? ├ľgrendi..
View user's profile
alptuna

PostPosted: Sun May 14, 2006 1:12 am Reply with quoteBack to top

Bunlar gayet normal su anda bile yeni nesil araclarda bu is b├ľyle bunda sasilacak bisey yok..
├âĂĺ├óÔéČÔÇťnemli olan malin kalitesi yani mal T├╝rkiyede ├╝retildi diye kalitesizmi oluyor;Hayir.. Ben kendimden biliyorum mesela Mersedes Alman mali ama b├╝t├╝n parcalari d├╝nyanin heryerinden geliyor bunlarin icinde T├╝rkiye,Ispanya,Romanya,Italya vs. ama bu parcalarin hepsi kalite kontrolundan gectikden sonra araca takiliyor. Bizim Arabalar icin gelen fitillerin Araca uymiyacagini,uydurmak gerekecegini s├ľyliyen arkadas bence yaniliyor eger orjinal ise uyar (Orjinal fitiller olmasi gerekenden biraz daha uzundur bunu kesmemek lazim c├╝nki ├ľzellikle ├ľyle yapilmistir Sadece tekmasini bilmek lazim) her Amerikadan gelen parca Orjinal degildir.Ayrica Kapi fitilleri ├ľyle es gecilecek uydurma biseylerle gecistirilecek ├ľnemsiz biseyde degildir; K├ľt├╝ ve Kalitesiz fitiller beraberinde Isiyalitimi sesyalitimi ve kapi ayar problemlerini beraberinde getirebilir...

L├╝tfen kimse yukarda yazdiklarimi Ukalalik saymasin c├╝nki yakindan bildigim bir konu o acidan sadece paylasmak istedim..
View user's profile
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Mon May 15, 2006 8:59 am Reply with quoteBack to top

cobra wrote:
zuhahahahahahahahaaaaaa Laughing Laughing Laughing

param?z yok olum bizim uydur kayd?r arabalar yap?yoruz, ne biliriz ki lol Laughing Laughing

araba kullanmay?, yapmay? filan modifiyenin babas? bilir Smile Laughing a├ž adamlar sat?n lan 97 Model 65 model arabalar?n?z? bi fitile 1000$ veremiyorsan?z, japona binin... Laughing Laughing Laughing

Bende sat?yorum 96 model 98 model arabalar?m?, almak isteyen gelsin Laughing Laughing Laughing fitil filan alam?yorum ondan sat?yorum... Laughing :P

Bir camla fitili yapt?ramad?k sat?cam tabiki Smile
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum