Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

ę2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - 98 Convertible Firebird i├žin...
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

98 Convertible Firebird i├žin... View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Mon May 15, 2006 9:02 am Reply with quoteBack to top

AYBARS wrote:
:P Peki daha yarat?c? davran?rsak biz hangi s?n?fa girecez???? Shocked Shocked
Benim akl?ma bi?ey geldi.Sitede birimiz punisher olsun.D├╝zen sa?lay?c? gibi bi?ey.Bela arayana bela da?ats?n.Nas?llll fikir.Sonra yap?lanlar?n resimlerini ├žekip sitede yay?nl?yal?m. :P :P :P 8) 8)
:P Aybars :P

Onu yapan biri var siteye ├╝├ž d├ľrt kere girdi dedigini yapt? ama resimlerini ├žekmemi?.
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardřr,Daha iyisi išin reklamlarř třklayřn...

Posted: 0 Back to top

tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Mon May 15, 2006 9:04 am Reply with quoteBack to top

AYBARS wrote:
Veya otomobil alacaksan?z fitillerine bak?p karar verin.Puhahahahahaha.
Yahu olay? nereye ├žektik arkada?lar.Allah iyili?imizi versin. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Aybars

Bilseydim fitillerin fiyatlar?n? al?rm?yd?m arabay? aybars Smile ?aka bir yana kaputun ├╝st├╝ndeki ├ž?tay? ├žald?rd?m ├ž?tan?n amerika fiyat? 179$buraya gelmesini siz hesaplay?n ?imdi yerli alm?canda ne yap?can elin amerikal?s?n?m? zengin et├žez.
BurnOut

PostPosted: Tue May 16, 2006 3:39 pm Reply with quoteBack to top

bi lastik yuzunden topi?in ve arkadasl?g?n bokunu c?karm?ss?n?z hll olsun size, baz?lar?n?z? cok yak?nen tan?mam ama gene hll olsun demekten kendimi alamad?m, ya?lar ka├ž dicem ay?p olucak? ├žocuk gibi bok at?yo herkes birbirine, biz burda dayan?sma icin burday?z birbirimizi yer mek i├žin deil.
View user's profileSend e-mailAIM AddressMSN MessengerICQ Number
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Tue May 16, 2006 3:44 pm Reply with quoteBack to top

BurnOut wrote:
bi lastik yuzunden topi?in ve arkadasl?g?n bokunu c?karm?ss?n?z hll olsun size, baz?lar?n?z? cok yak?nen tan?mam ama gene hll olsun demekten kendimi alamad?m, ya?lar ka├ž dicem ay?p olucak? ├žocuk gibi bok at?yo herkes birbirine, biz burda dayan?sma icin burday?z birbirimizi yer mek i├žin deil.

+1
thunderbirdkaan

PostPosted: Wed May 17, 2006 5:45 am Reply with quoteBack to top

par├ža davas? nerelere get?rd? gercekten karde?im parasi olan orj?nal?n? al?r paras? az olan yan sanay? par├ža al?r olmayandaa ├ž?kmas?n? b?razdaha ucuza al?r.burnout ├žok iyi demi? biz burda b?rb?r?m?zden b?seyler ogrenmek yard?mlasmak i├žin bir araday?z ceng?z f?kr?n? soylem?s ?stem? f?kr?n? soylem?s tayfun soylem?? ahmet s├ľylemi? bence dogru olan neyse b├╝t├žesine g├ľre soruyu soran ki?i se├žsin alab?ld?g?n?n en ?y?s?n? als?n tabiki...bence burda k?msen?n k?msey? duzeltmeye yada cezaland?rmaya hakk? yok.terbiyes?zl?k yapan?n cezas?n? allah verir.burda kimse kimseye k├╝f├╝r etmiyoki ama insanlar?n maddi durumlar?n? burda ortaya d├ľkmenin manas? yok yak??m?yo benim param yok fakirim ne olucak a?z?mda kokuyo arabamda yok ben burda gel?p b?sey okuyam?ycamm? f?k?r bel?rtem?ycemm? yaln?? bi fikrim bilgim olabilir ne yap?caks?n?z sen?n paran yok a?z?n kokuyo mu diyceksiniz yoksa karde?im gerek ├ľyle yapmaya bak burda var demek mi do?ru olan he anlam?yosamda daha fikir belirtmezsiniz olur biter
bundan sonra l├╝tfen bu ?ekilde davranmayal?m.burda arabas? olanda var olmayanda paras? olanda var olmayanda .biri hata yapt?ysa bizde onun arkas?ndan kendimize yak??maz hatalar yapmayal?m.tan?d???m i├žin s├ľyl├╝yorum cengiz ufuk aybars ve burda tan?d?klar?m paray? s├ľz konusu yap?p kimseyi k?r?cak laf edicek insanlar de?iller birbirimizle yada burda ki insanlar?n maddi durumlar? ile dalga ge├žmek bize yak??maz kimseye yak??maz.l├╝tfen sinirlenip bu ?ekilde birbirimize laflar s├ľylemeyelim..sevgiler sayg?lar... ata hep seniny├╝z├╝nden oluyo bu i?ler mustange motor taksan b├ľyle olmaz Laughing cengiz ├žok su ak?tma sende barajda su kalm?yomu? Laughing
View user's profileMSN Messenger
thunderbirdkaan

PostPosted: Wed May 17, 2006 5:45 am Reply with quoteBack to top

par├ža davas? nerelere get?rd? gercekten karde?im parasi olan orj?nal?n? al?r paras? az olan yan sanay? par├ža al?r olmayandaa ├ž?kmas?n? b?razdaha ucuza al?r.burnout ├žok iyi demi? biz burda b?rb?r?m?zden b?seyler ogrenmek yard?mlasmak i├žin bir araday?z ceng?z f?kr?n? soylem?s ?stem? f?kr?n? soylem?s tayfun soylem?? ahmet s├ľylemi? bence dogru olan neyse b├╝t├žesine g├ľre soruyu soran ki?i se├žsin alab?ld?g?n?n en ?y?s?n? als?n tabiki...bence burda k?msen?n k?msey? duzeltmeye yada cezaland?rmaya hakk? yok.terbiyes?zl?k yapan?n cezas?n? allah verir.burda kimse kimseye k├╝f├╝r etmiyoki ama insanlar?n maddi durumlar?n? burda ortaya d├ľkmenin manas? yok yak??m?yo benim param yok fakirim ne olucak a?z?mda kokuyo arabamda yok ben burda gel?p b?sey okuyam?ycamm? f?k?r bel?rtem?ycemm? yaln?? bi fikrim bilgim olabilir ne yap?caks?n?z sen?n paran yok a?z?n kokuyo mu diyceksiniz yoksa karde?im gerek ├ľyle yapmaya bak burda var demek mi do?ru olan he anlam?yosamda daha fikir belirtmezsiniz olur biter
bundan sonra l├╝tfen bu ?ekilde davranmayal?m.burda arabas? olanda var olmayanda paras? olanda var olmayanda .biri hata yapt?ysa bizde onun arkas?ndan kendimize yak??maz hatalar yapmayal?m.tan?d???m i├žin s├ľyl├╝yorum cengiz ufuk aybars ve burda tan?d?klar?m paray? s├ľz konusu yap?p kimseyi k?r?cak laf edicek insanlar de?iller birbirimizle yada burda ki insanlar?n maddi durumlar? ile dalga ge├žmek bize yak??maz kimseye yak??maz.l├╝tfen sinirlenip bu ?ekilde birbirimize laflar s├ľylemeyelim..sevgiler sayg?lar... ata hep seniny├╝z├╝nden oluyo bu i?ler mustange motor taksan b├ľyle olmaz Laughing cengiz ├žok su ak?tma sende barajda su kalm?yomu? Laughing
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Wed May 17, 2006 9:22 am Reply with quoteBack to top

Kimse kimseyi cezaland?rm?yor(bundan kast?n?z isteminin ├╝yeliginin silinmesiyse)istemi kendi istegiyle ├╝yeligini sildirdi.
Ben ?imdiye kadar hep tarafs?z kalmaya ├žal??t?m ses ├ž?karmad?m hep dedimki hepimiz burda arkadas?z yanyana geldigimizde ne konusuyorsak burdada onu konusuyoruz ama iki g├╝n ├ľnce anlad?m ben hatal?ym?s?m bundan sonra daha dikkatli olucam kaan arkadas?m?z?n dedi gibi ama├ž bilgi payla??m? burdaki arkada?larda ├žocuk degilki uyaray?m hepsi yas?n? bas?n? alm?s insanlar taktiri size b?rak?yorum.
Yann?z sizlerden istedigim kimin kime g?c?g? varsa kim kimsey? sevmiyorsa y├╝z├╝ne s├ľylesin s├ľyleyecek cesaretti yoksada bu siteyi alet etmesin burada en ├žok ├╝z├╝len ben oluyorum he g?c?g?n?z banaysa girmezsiniz siteye yazmazs?n?z selamda vermezsiniz olur biter.
thunderbirdkaan

PostPosted: Wed May 17, 2006 2:53 pm Reply with quoteBack to top

isteminin silinmi? olmas? beni ilgilendirmez.yada istemiye ona bunna yaz?lanlar.hakl?s?n tayfun abi burda tab?k? ?nsanlar b?rb?rler?ne faydal? olmak i├žin varlar bilgi payla??m? iyi olana y├ľnlendirmeye ├žal???yoruz bilgi payla??yoruz.zaman oluyoki ?akala??yoruz birbirimizle,ama i?te bazen film kopuya acayip yerlere geliyo.bir ka├ž ├╝yeden burda yaz?lanlar?n haber?n? ald?m ve okudum ├žok ├╝z├╝lm├╝?ler yaz?lanlara maddi manevi konular a├ž?lm?? oldu?u i├žin.
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed May 17, 2006 4:02 pm Reply with quoteBack to top

thunderbirdkaan wrote:
isteminin silinmi? olmas? beni ilgilendirmez.yada istemiye ona bunna yaz?lanlar.hakl?s?n tayfun abi burda tab?k? ?nsanlar b?rb?rler?ne faydal? olmak i├žin varlar bilgi payla??m? iyi olana y├ľnlendirmeye ├žal???yoruz bilgi payla??yoruz.zaman oluyoki ?akala??yoruz birbirimizle,ama i?te bazen film kopuya acayip yerlere geliyo.bir ka├ž ├╝yeden burda yaz?lanlar?n haber?n? ald?m ve okudum ├žok ├╝z├╝lm├╝?ler yaz?lanlara maddi manevi konular a├ž?lm?? oldu?u i├žin.

Kaanc?m bu i?ler ara├ž ├╝st├╝ne ├ž?k?p gazlamak veya par├ža getirip ahkam kesmekle olmuyo.
?nsani meziyetlere sahip insanlar az ├žok bu tarzdaki sitelerde nas?l konu?ulca??n? bilir diye d├╝?├╝n├╝yorum.Fazla s├ľze gerek yok.

Sadece bir ayr?nt? var.Bu sitede ├╝ye olan arkada?lar?m?z?n amerikan? olan veya olmayan;bir kerede olsun amerikan arabas?n? niye seviyorum ve amerikan arabas?na sahip olmam?n bir sebepi varm??sorular?n? d├╝?├╝nmesini rica ediyorum.
Aybars
View user's profile
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed May 17, 2006 9:15 pm Reply with quoteBack to top

tayfunburc wrote:
?ki g├╝n tart?sma ├ž?kmazsa olmuyo ge├žen mevzudan dilim yand?g? i├žin art?k kar?sm?yorum ne haliniz varsa g├ľr├╝n.Bu arada bizler g├ľrm├╝? ge├žirmi? insanlar?z bizle b├ľyle yaparsak cahil insanlar?n yapt?klar?n? k?zmamak laz?m.

├ťstat burada yazanlar veya ├╝ye olanlar k├╝lt├╝rl├╝ diye genelli yap?lmamal? bence.Nede olsa bir k?sm?m?z?n amerikan arabas? var ve kullan?yor.Onaa g├ľre... Shocked Shocked Shocked Shocked 8OOlmayan ve kullanmayanlar? ?ansl? sayabiliriz. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Aybars
View user's profile
Mehmet_V8

PostPosted: Wed May 17, 2006 10:58 pm Reply with quoteBack to top

ke?ke bu ba?l?k hi├ž a├ž?lmasayd? Sad ├žok ├╝z├╝ld├╝m
View user's profile
esrafb
no comment
no comment

PostPosted: Thu May 18, 2006 12:03 am Reply with quoteBack to top

Ben ├žok yeni ├╝ye olmu? olmama ra?men sordu?uma soraca??ma,yazd???ma yazaca??ma ├žok pi?man oldum.?stemeden de olsa ben neden olmu? gibi hissediyorum kendimi.Gercekten ke?ke hi├ž sormasayd?m hi├ž a├ž?lmasayd? bu ba?l?k diyorum.
Ama ?uda bir gercekki bu tarz bir soruyu buradaki herhangi bir ├╝ye sorabilirdi (├žok genel sorulabilecek bir soruydu ├ž├╝nk├╝ ) ve o zaman yine bu tarz bir tart??ma olacakt?.Belki sorun ba?ka yerlerde bilemiyorum.Ama yinede soruyu soran ben oldu?m i├žin ├╝z├╝nt├╝ duyuyorum.
?stemeden birini k?rd?msada ├ľz├╝r diliyorum.
View user's profileVisit poster's website
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Thu May 18, 2006 9:03 am Reply with quoteBack to top

esrafb wrote:
Ben ├žok yeni ├╝ye olmu? olmama ra?men sordu?uma soraca??ma,yazd???ma yazaca??ma ├žok pi?man oldum.?stemeden de olsa ben neden olmu? gibi hissediyorum kendimi.Gercekten ke?ke hi├ž sormasayd?m hi├ž a├ž?lmasayd? bu ba?l?k diyorum.
Ama ?uda bir gercekki bu tarz bir soruyu buradaki herhangi bir ├╝ye sorabilirdi (├žok genel sorulabilecek bir soruydu ├ž├╝nk├╝ ) ve o zaman yine bu tarz bir tart??ma olacakt?.Belki sorun ba?ka yerlerde bilemiyorum.Ama yinede soruyu soran ben oldu?m i├žin ├╝z├╝nt├╝ duyuyorum.
?stemeden birini k?rd?msada ├ľz├╝r diliyorum.

Sizle hi├ž bir alakas? yok mevzunun par├ža sormayacaks?n?zda ne yapacaks?n?z herkes soruyor soracakta fark?ndaysan?z bu site ?ekilde bir yere gelemez yazmak istemeyen yazmaz kimseyi zorla tutmuyoruz belk?de hay?rl? olur.
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Thu May 18, 2006 9:13 am Reply with quoteBack to top

asperformans wrote:
sevgili arkadaslar ben behic yazd?klar?n?z? dikkatle okudum ve cok ├╝z├╝ld├╝m kafas?na g├ľre herkes yazm?s cizmis bunda sonra konuyla ilgli yorum yapanlar ki onlar kendilerini bilir . bana ne selam versin ne selam?m? als?n herkesin selameti bas?na olsun ben art?k sizinle degilim

sevgiler

Behi├ž ortaya konusma kimden bahsediyorsan ad?yla soyle.
Mevzuyu dikkatle okudum diyorsun ama burda isteminin yaz?lar? silindi arada onun yaz?lar?da var.onlar? suan g├ľremiyorsunuz ama mevzunun baslad?g? yer? hat?rlat?y?m.
Bir uyem?z arabas?na kap? last?g? sordu b?r diger ├╝yem?zde bo?tanc?da yap?yorlar dedi bunun ├╝st├╝ne istemi amma a├ž insanlars?n?z gibilerinden laf etti ben bunu ciddiye almad?m ama herkes ben?m gibi degil insanlar al?nabiliyor.?imdi sana soruyorum sen arabana ?imdiye kadar hi├žmi ├ž?kma veya yansanayi par├ža takmad?n sen a├ž m? oluyorsun veya istemi sen camarona murat 124 tamponlar?n? takt?g?n? ne ├žabuk unuttun ve bir ├žok par├ža sendemi a├žs?n?
Burada yorum yapanlardan biri ben?m ilk basta sess?z kald?m ama ?imdi yap?yorum ben?mlede ili?kini kestiysen can?n saolsun ama yaz veya ara soyleki biliyim.
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Thu May 18, 2006 9:25 am Reply with quoteBack to top

Mehmet_V8 wrote:
ke?ke bu ba?l?k hi├ž a├ž?lmasayd? Sad ├žok ├╝z├╝ld├╝m

Memet├žim basl?g? okurmusun bence bu sitede en ├žok a├ž?lmas? gereken basl?k bunun har?c?nde ben bir basl?k a├žm?st?m hatal?yd?m sildim bir ka├ž ├╝yemiz g├ľrd├╝ basl?g? orda hata benimdi bunu kabul ediyorum ama konun buraya gelmesi basl?kla alakal? degil bu t├╝r basl?klar a├ž?lmayacaksa baz? arkadaslar?m?z?n istedegi gibi online chat sitesi yapal?m herkes girsin yaz?ss?n muabet ets?n k?z arkada? aras?n Smile
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Thu May 18, 2006 11:14 am Reply with quoteBack to top

Esrafb han?m Tayfunun da belirtti?i gibi,bu tart??malar?n sizinle bir alakas? yok.
Arkada?lar?m?z aras?nda ba?z? sorunlar oldu ge├žmi? zamanlarda.Bu sorunlar?n?da burada laf dala?? ile halletmeye ├žal??t?lar.Sizin sorunuzda buna alet edildi ki buda ho? bir durum olmad?.Bu ba?lamda onlar?n bu konu dan dolay? sizden ve siteden ├ľz├╝r dilemesi gerekiyorduki bunu siteden ├ž?kma olarak size ve bize g├ľsterdiler san?r?m.
Bu arada Behi├ž;bu konu ile ilgili olarak bende yorum yapt?m.Her ne kadar tart??malar bu ortamda olduysada ben y├╝zy├╝ze olarak sanada ?stemiylede g├ľr├╝?meyi d├╝?├╝n├╝yorum.├âĂĺ├óÔéČÔÇťp├╝yorum siziiiiiiiiii Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing :wink: :wink: Birde kasmay?n bu kadar.
Aybars
View user's profile
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Thu May 18, 2006 5:57 pm Reply with quoteBack to top

asperformans wrote:
sevgili admin; asperformans ├╝yeli?imin silinmesini istiyorum ve yazd?klar?m?n l├╝tfen gere?ini yap?n?z

sevgiler
behi├ž

├ťyeligini siliyorum.
cobra
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Wed May 24, 2006 2:29 pm Reply with quoteBack to top

R├╝zgarl? havan?n kuytusu, ya?murlu havan?n uykusu...
View user's profile
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Wed May 24, 2006 3:22 pm Reply with quoteBack to top

cobra wrote:
R├╝zgarl? havan?n kuytusu, ya?murlu havan?n uykusu...
Rolling Eyes
cobra
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Thu May 25, 2006 11:31 am Reply with quoteBack to top

tak?l?yorum ben izliyorum demek Smile
View user's profile
tayfunburc
Site Y├Âneticisi
Site Y├Âneticisi

PostPosted: Thu May 25, 2006 11:57 am Reply with quoteBack to top

Bu konuda pek konusulacak bi?e yok zaten.En iyisini sen yap?yorsun Smile
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Thu May 25, 2006 1:08 pm Reply with quoteBack to top

Evet.Ufuk o.Ne kokar ne bula??r. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Ama k?zd?rmamak laz?m gelir.
Aybars
View user's profile
insecure

PostPosted: Thu May 25, 2006 2:21 pm Reply with quoteBack to top

uuufuuuk pabucu yar???m ch?k d?shar?ya oynayal????m gorushem?oruz ufuuuuk Smile
View user's profileVisit poster's websiteMSN MessengerICQ Number
rocco

PostPosted: Fri May 26, 2006 3:50 am Reply with quoteBack to top

par├ža almak i├žin amerkan par├žalar? getiren ki?ilerden sipari? verebilirsin ├╝yeler aras?ndada var istanbuldaysan e?er ,, zaten konu?malardan da yakalam??s?nd?r bu arada konu?malar?n ├žok tutumlu vede d├╝zg├╝n ..?ampiyon gs vebu ba?l?ktaki konu?malar?n? baz alarak bunu s├ľyl├╝orum ,sevgilerimle rocco gereken ki?iler sana yard?m edicektir
View user's profileVisit poster's website
AYBARS
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Fri May 26, 2006 11:09 am Reply with quoteBack to top

esrafb wrote:
98 firebird i├žin kap? lastikleri,cam lastikleri ba?ta olmak ├╝zere her t├╝rl├╝ i├ž aksesuar? ar?yorum.
Bilginize..

Kap? lastikleri:2x$220
├âĂĺ├óÔéČÔÇťn cam?n etraf?n? dola?an lastik:$470
Cam d?? c?tas?:2x$110
Cam i├ž ├ž?tas?:2x$80
Bir hafta i├žinde teslim ediliyor.
Bunlar benim par├ža getirtti?im firman?n vermi? olduklar? fiyat ve s├╝re.

Aybars
View user's profile
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum