Amerikan club  

•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

ę2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - Egr Valfi ar?yorum :?
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

Egr Valfi ar?yorum :? View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
gtagucu

PostPosted: Mon May 29, 2006 7:33 pm Reply with quoteBack to top

Merhaba arkada?lar ;

Arabam? servise soktum egr valfi bozukmu?. Tamirci egr valfini ?imdilik iptal etti ├ž?kar?p d├╝z boru takt?. Birka├ž yere sordu orjinaline 275$ , uydurabilirizine 175$ gibi fiyatlar ald? egr valfi i├žin. Ben yurtd???ndaki sitelere bakt?m orjinal i├žin 30-70$ aras? fiyatlar buldum.

Yurtd???ndan egr valfi sipari?i vermeyi d├╝?├╝n├╝yorum (bana 100$ civar?na mal olacak) Sorum yurti├žinden bu civarlarda bir fiyata bundan bulabilirmiyim?

Alternatif olarak chip'imi yeniden programlay?p egr valfini komple iptalde ettirebilirim. Yaln?z yabanc? forumlarda okuduklar?mdan kimi iptal edince g├╝├ž art?yor motor d├╝zg├╝nle?iyor diyor, kimi g├╝├ž azal?yor motor sap?t?yor diyor. Yani iptal olay? hakk?nda ├žok belirli bilgiler bulamad?m. Arabas?nda egr valfini iptal eden varm?? Edince ne t├╝r durumlarla kar??la?t?n?z iptal etmemi tavsiye edermisiniz yoksa aynen bir tane al?p takay?m m??

Cevaplar i├žin ?imdiden te?ekk├╝rler

Bu arada bilmeyen arkada?lar i├žin Arabam 88 Transam GTA 305 TPI motor var.
View user's profileMSN Messenger
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardřr,Daha iyisi išin reklamlarř třklayřn...

Posted: 0 Back to top

theunforguven

PostPosted: Mon May 29, 2006 8:28 pm Reply with quoteBack to top

egr valfi temizlenebilir. de?i?tirmeden ├ľnce temizletmeyi dene. zaten ?u anda ├ž?kar?lm?? durumda heralde...
View user's profile
gtagucu

PostPosted: Mon May 29, 2006 8:38 pm Reply with quoteBack to top

theunforguven wrote:
egr valfi temizlenebilir. de?i?tirmeden ├ľnce temizletmeyi dene. zaten ?u anda ├ž?kar?lm?? durumda heralde...

Onu denediler iyice gitmi? durumdaym??.
alptuna

PostPosted: Mon May 29, 2006 11:44 pm Reply with quoteBack to top

Valla neyden bahsettigini anlamadim Smile EGR Valfi ne ise yariyor ?

Eger Fabrikasi takmissa bir sebebi vardir yani alip takmanda fayda var, Fabrikakar gereksiz parca araca takmazlar malzemeden Tassaruf etmek icin elli takla atiyorlar (Ben sahsen Mersedesden ve Ford dan sahitim) bu durumda bu EGR Valfini (Her ne ise Smile ) asla takmazlardi...
View user's profile
gtagucu

PostPosted: Mon May 29, 2006 11:50 pm Reply with quoteBack to top

Egr = Exhaust Gas Recirculation ; Motordan ├ž?kan egzost gaz?n? tekrar motora geri g├ľnderiyor b├ľylece egzost gaz?n?n i├žindeki yanmam?? gazlar? yakarak egzost'tan ├ž?kan emisyon de?erlerini d├╝?├╝r├╝yor, ├ževreyi daha az kirletiyor arabam?z.

Benim araba bunun gibi bir├žok emisyon malzemesi ile dolu, benim arabadaki emisyon malzemelerinin hepsini s├ľk├╝nce yakla??k 30bg'lik bir g├╝├ž art??? oluyormu?, malum Amerika'da ara├žlar i├žin d├╝nyan?n en s?k? ├ževre koruma kanunlar? var.
thunderbirdkaan

PostPosted: Tue May 30, 2006 10:56 am Reply with quoteBack to top

egr valf?n? ?ptal et g├╝├ž veriyo egr valfi yanmam?? gaz? tekrar yakmaya ├žal???yo buda motorun i├žine ho? olmayangazlar?n girmes?n? sa?l?yo ve kurum yap?pmotorun i├žine s?├ž?yo bunu ├ževreyi temiz tutmak i├žin yap?yolar motorun i├žine s?├ž?yolar direk iptal et
cobra
Site Admin
Site Admin

PostPosted: Tue May 30, 2006 11:54 am Reply with quoteBack to top

yanma odas?n?n ?s?s?n? d├╝?├╝ren salak bi?eydir vakum filan ka├ž?rtt?r?r, ├ževre temizli?i geyi?i... Yok edebiliyorsan ediver onu... Laughing Katolik konvert├ľr gibi, katolik yap?yo Laughing
View user's profile
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum