Amerikan club  

Giri or Kayt Ol
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - HIZ YAPMAKLA ?ÖFER OLUNMAZ!
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

HIZ YAPMAKLA ?ÖFER OLUNMAZ! View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
radial

PostPosted: Sun Apr 01, 2007 4:02 pm Reply with quoteBack to top

http://www.pikniktube.com/video.asp?Video=a3b654e6e9e897b7160411dc82c34645 izleyin [/quote]
View user's profile
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardr,Daha iyisi iin reklamlar tklayn...

Posted: 0 Back to top

_sinan_

PostPosted: Sun Apr 01, 2007 4:19 pm Reply with quoteBack to top

kesinlikle kat?l?yorum , h?z yap?p kendini ve etraftaki insanlar?n can?n? tehlikeye sokmak ?ÖfÖrlük de?ildir..
View user's profileVisit poster's websiteMSN Messenger
81olds

PostPosted: Mon Apr 02, 2007 10:39 am Reply with quoteBack to top

http://www.izlesene.com/video/kazalar/9588/bunu_herkes_izlesin
SadSadSad
View user's profile
Nmn

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 2:58 am Reply with quoteBack to top

Salak herif bu sagdan girmeye çalýþanlara sinir oluyorum zaten... Beyazlý iyi topladý valla... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
View user's profileVisit poster's website
acemi

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 3:31 am Reply with quoteBack to top

kontrolsüz güç güç deildir.
her ehliyetli þöför degildir.
serserilik ayrý þeydir,canbazlýk ayrý þey.
bunlarý ayýrd edemiyenlere biz kýsaca Allahýn salagý diyoruz,
beyaz aracýn þöförünü dikkatliligi ve kontrollulugunden dolayý kutlarým.
siyah arabanýn þöförüne diicek çok þey var ama
tayfun abinin beni siteden atmamasý için biþey diyemiyorum. Very Happy
View user's profileSend e-mailAIM AddressYahoo MessengerMSN Messenger
haluk

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 3:22 pm Reply with quoteBack to top

evet gazlamakla þöför olunmuo her hafta sahilde taklaya gelen kaldýrýma çýkan denize doru gidenleri görüoruz.... herkes gazlayabilir makas atabilir.. geçen gün 2 araba gazlarken sahilde önceki arabayý bi araç sýkýþtýrdý ve spin e baþadý hýzýmýz 120 - 130 civarýydý öncedikiyle aramýzda 3-4 metre vardý o spine baþayýnca bn kýzak ladýk baktým olck gbi diil freni býrakýp bnde sag sol yaptým kurtardým allaha þükür çarpmadan kurtardýk... dha öncede s virajýna gelmeden önceki ýþýklarda bn spin attým 150 le hiç bi yere çarpmadan kurtardýk yanýmýzda arabalarada çarpmadýk kimseyede zarar vermedik sadece yanýmdaki kardeþim ve kuzenim ewe gidene kdr konuþamadý...gazlamak ii biþey diil baþkalarýnýn hayatlarýný risk e atýoruz dogru ama akýllý gazlamayada kimse karýþamaz... bnce herkesin gidip autodroom dan ileri sürüþ dersi almasý lazým lazým... gerçekten çok yararlý hayat kurtarýyo kesinlikle gazlayan gazlamayan herkesin gitmesi lazým gazlamayý bilmeyen salak lar çok makasa girerken tamponun tozunu boyasýný tamponun kendisini alanlar çok düþük hýzlarda önemli diil ama yüksek hýzlarda birinin szin tampona degmesi sizin takla atmanýza neden olablr toplamayý bilmiosanýz lütfen herkes dikkate alsýn autodrom a bi ugrasýn
View user's profileSend e-mailMSN Messenger
suheyl222

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 4:28 pm Reply with quoteBack to top

Arkadaþar herkes güzel yazmýþ gazlamakla þöför olunmaz diye bende 44 senelik tecrubeme dayanarak þunu söyliyeyim.Güçlü arabalarýmýz var mühim olan o koltuga oturdugumuz zaman içimizdeki canavara dur diyebilmek ayrýca hava ve yolun cinsine göre aracýn mekanigine lastiklerin durumuna baglý olarak sürati ayarlýyabilmemiz lazým.ve en mühim olarakta uzun tecrubeler sonucu hazýrlanmýþ olan TRAFÝK KAÝDELERÝNE uymaktýr.44 sene zarfýnda 4 milyon km yakýn yol yaptým bir sefer çok agýr tonajdan dolayý arabyý durduramadýgýmdan dolayý koyun sürüsüne girdim.tek kazam odur.Allah hepinize kazasýz belasýz trafik kaidelerine uyarak keyifli sürüþer nasip etsin.
View user's profileSend e-mailMSN Messenger
impala35

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 5:11 pm Reply with quoteBack to top

suheyl222 wrote:
Arkadaþar herkes güzel yazmýþ gazlamakla þöför olunmaz diye bende 44 senelik tecrubeme dayanarak þunu söyliyeyim.Güçlü arabalarýmýz var mühim olan o koltuga oturdugumuz zaman içimizdeki canavara dur diyebilmek ayrýca hava ve yolun cinsine göre aracýn mekanigine lastiklerin durumuna baglý olarak sürati ayarlýyabilmemiz lazým.ve en mühim olarakta uzun tecrubeler sonucu hazýrlanmýþ olan TRAFÝK KAÝDELERÝNE uymaktýr.44 sene zarfýnda 4 milyon km yakýn yol yaptým bir sefer çok agýr tonajdan dolayý arabyý durduramadýgýmdan dolayý koyun sürüsüne girdim.tek kazam odur.Allah hepinize kazasýz belasýz trafik kaidelerine uyarak keyifli sürüþer nasip etsin.

cok dogru soyluyorsun Suheyl abi gecmýs olsun o kazanýn aynýsý beným basýma geldý gecen sene gümüldürden dönerken gece vakti ilerde bi isuzu kamyonet uzunlarý yakmýs bekliyordu bende önümü göremedim farlarý kapattýgýnda cok geç olmuþtu kayun sürüsünün arasýna girdim.nerdeyse 1 ay bunun etkisinden kurtulamadým cok kötüdü Sad

o videodaký beyaz vectra nýn sürücüsü gercekten ii bir þöför adam ileriyi kestirebilmiþ ama bunu ben yapamadým Sad
View user's profile
72IMPALA

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 5:50 pm Reply with quoteBack to top

HIZ FELAKETDÝR. YANLAMAK ZEVK....
View user's profileSend e-mailVisit poster's websiteMSN Messenger
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum