Amerikan club  

Giri or Kayt Ol
•  Home  •  Downloads  •  Your Account  •  Forums  •

Modules
· Ana Sayfa
· Forumlar
· Siteye Reklam ver
· Siteyi Oner
· Uye Paneli
· youtube
Sitelerimiz
Garaj Ekipmanlari
Sitelerimiz

PHP-Nuke Thailand

MECHWARRIOR4.NET
MECHWARRIOR4.NET

2006 amerikancilar.com

googleadsense
amerikancilar.com :: View topic - opel rekord c coupe için parça
 Forum FAQ  •  Search  •  Memberlist  •  Usergroups   •  Register  •  Profile  •  Log in to check your private messages  •  Log in

Google

opel rekord c coupe için parça View next topic
View previous topic
Post new topicReply to topic
Author Message
FANTASTIC

PostPosted: Sun May 04, 2008 11:03 pm Reply with quoteBack to top

amerikan degil ama yeni aldýgým kötü durumdaki 1969
opel rekord c coupe için
her türlü malzemeye ihitiyacým var elinde olan veya
parça temin edebilecegim bir yer bilen arkadaþardan yardým bekliyorum,
teþekkürler
View user's profile
Sitemizin tek geliri burdaki reklamlardr,Daha iyisi iin reklamlar tklayn...

Posted: 0 Back to top

_sinan_

PostPosted: Sun May 04, 2008 11:07 pm Reply with quoteBack to top

yurtdýþýndan sipariþ edebilirsin çok zor bulunan parçalarý..

bide acaba sahibindende satýlýk olan mavi renklimi acaba ?
View user's profileVisit poster's websiteMSN Messenger
FANTASTIC

PostPosted: Sun May 04, 2008 11:14 pm Reply with quoteBack to top

yok bu kýrmýzý sokaktan bulduk tesadüf,
internete hiç konmamýþtý,
araba baya çürük durumda,
çok iþi var yine de aldým
yardýmlar lazým
View user's profile
_sinan_

PostPosted: Sun May 04, 2008 11:24 pm Reply with quoteBack to top

hayýrlý olsun , resimleri paylaþýrsanýz güzel olur
View user's profileVisit poster's websiteMSN Messenger
ridvanen

PostPosted: Mon May 05, 2008 10:34 am Reply with quoteBack to top

_sinan_ wrote:
hayýrlý olsun , resimleri paylaþýrsanýz güzel olur

way way sinan dostum bakyorum senin fordun resmini hemen avatar yapmýþþsýn Very Happy Very Happy Very Happy

hadi bakalým hayýrlýsý gule gule kullan Cool Cool

opel record benimde sewdigim bi aractýr,, resimlerini paylaþýrsanýz sewinirim... parca konusuna gelince,, bulunmasý zor bi araba,,, yurtdýþý aklýma gelen ilk ihtimal...
View user's profile
cadillacgage

PostPosted: Tue May 06, 2008 1:24 am Reply with quoteBack to top

hayýrlý ugurlu olsun..
þayet bir amerikan sahibi olamasaydým, düþündügüm seçeneklerden bir tanesi de Rekord'du..
resmi varsa yayýnlarsanýz sevinirim.
veya bana özelden resmini gönderebilirsiniz.
View user's profileSend e-mail
FANTASTIC

PostPosted: Sat May 10, 2008 11:07 pm Reply with quoteBack to top

arabanýn resimleri,,
http://img110.imageshack.us/my.php?image=img2677kl5.jpg

http://img230.imageshack.us/my.php?image=img2686is8.jpg
View user's profile
FANTASTIC

PostPosted: Sun Jun 22, 2008 2:22 pm Reply with quoteBack to top

ewet arkadaþar yok mu bana yardýmcý olabilecek birisi

güncellll
View user's profile
ali

PostPosted: Mon Jun 23, 2008 12:28 am Reply with quoteBack to top

rekord güzel 1 araç... biz 10 senedir commodore sahibiyiz ve amerikan tadý aldýgýmýz bir araç. tadý diyorum çünkü v8 sesi ve gücü hariç bence amerikan ruhunu yansýtýyor opelin eski kasalarý... aracýnýza parça bulmanýz çok basit. her hurdacýda 1 rekord bulunur. 1000 ytl ye komple 1 araç alýp parçalarý temin edebilirsiniz. istanbul aksarayda parçacýlarýn oldugu bir sokak var, orada bulabilirsiniz. ankarada hurdacýlarda çok parçasý oldugunu söyler opel sahibi olan arkadaþarým. almanyadan parçada getirebilirsiniz. almanlarýn zamanýnda çok fazla sahibi oldugu 1 araç oldugu için her türlü parçayýda oradan temin edebilirsiniz. mahallede yada yakýn akraba tanýdýgýnýz varsa almanyada onlardan parça istemek için tam zamaný. çünkü gurbetçi sezonu. arabasýna parçayý koyar getirirler. aracýnýz sanýrým 1900 rekord coupe ... baþka sorununuz olursa seve seve yanýtlayabilirim.

buda benim commodore . . .

http://img75.imageshack.us/img75/8600/n522309270175495237sb5.jpg
View user's profileAIM AddressYahoo Messenger
FANTASTIC

PostPosted: Tue Jun 24, 2008 11:12 pm Reply with quoteBack to top

ali wrote:
rekord güzel 1 araç... biz 10 senedir commodore sahibiyiz ve amerikan tadý aldýgýmýz bir araç. tadý diyorum çünkü v8 sesi ve gücü hariç bence amerikan ruhunu yansýtýyor opelin eski kasalarý... aracýnýza parça bulmanýz çok basit. her hurdacýda 1 rekord bulunur. 1000 ytl ye komple 1 araç alýp parçalarý temin edebilirsiniz. istanbul aksarayda parçacýlarýn oldugu bir sokak var, orada bulabilirsiniz. ankarada hurdacýlarda çok parçasý oldugunu söyler opel sahibi olan arkadaþarým. almanyadan parçada getirebilirsiniz. almanlarýn zamanýnda çok fazla sahibi oldugu 1 araç oldugu için her türlü parçayýda oradan temin edebilirsiniz. mahallede yada yakýn akraba tanýdýgýnýz varsa almanyada onlardan parça istemek için tam zamaný. çünkü gurbetçi sezonu. arabasýna parçayý koyar getirirler. aracýnýz sanýrým 1900 rekord coupe ... baþka sorununuz olursa seve seve yanýtlayabilirim.

buda benim commodore . . .

http://img75.imageshack.us/img75/8600/n522309270175495237sb5.jpg

ankarada bu araçla ilgili ne hurdacýlar kaldý bakmadýgým nede sýfýr malzeme satan dükkanlar hiç birinin elinde iþime yarar bi þey bulamadým,
komple kasada yok hepsini ezmiþer
istanbulada bi kaç arkadaþým baktý bulamadýklarýný söylediler, sadece bursa da yan sanayi kaparto aksamýný buldum,
eger sen bana yardýmcý olursan sevinirim,
bana farlarý stoplarý kapý ve cam fitileri gibi malzemeler lazým,

ayrýca senin arabanda baya bi güzel ve iyi durumda görünüyor o araç benim olsa emin ol ömür boyu sattmam,

benim araçta 1969 rekord 1700 coupe,
ismim hakký
hakki44@hotmail.com

yardýmlarýný bekliyorum
View user's profile
ali

PostPosted: Wed Jun 25, 2008 1:51 am Reply with quoteBack to top

öncelikle teþekkür ederim. satmak hiç istemiyorum ama malesef bizim ömrümüzü ustalar yedigi için vakit ayýramamaktan satmayý planlýyoruz. nyse istanbulda rekordun parçasý bolca var. zaman ayýrman gerek. nede olsa rekortlar almanlarýn kuþ serisi gibi biþey. istanbula gelecen tek tek gezeceksin. ümraniyede özellikle çok sayýda parça var. eþe dosta güvenme derim. parça iþi gezerek bulunacak biþey. ankarada commodore toplayan arkadaþým hurdacýlarý silip süpürmüþte olabilir. araca 30 dan az olmamak üzere para da harcadýgýnýda göz önüne alýrsak sana yardýmcý olabilir. sana mailini yollarým. araç armadada duruyor sarý commodore... mutlaka git gör bak. fabrikadan çýkmýþ gibi.

http://img396.imageshack.us/img396/1580/arifcomogn7.jpg

dj_animator@hotmail.com
msn
emrekavas

PostPosted: Mon Jul 21, 2008 1:21 pm Reply with quoteBack to top

iyi günler arkadaþar beneim babam kaportacý ve bende çýragý gibiyim bizdede opelrecert var ama türkiyedeki hiçbir recort bizimki kadar saglam ve toplu degil istanbulda hurdacýlardan tam 2 tane opel parçaladýk çatým opel parçasý dolu.babam usta kaportacý arabayaý okadar orjnal yabtýký þuan garajda araç elektronik marþ sistemi ve hidrolik direksiyon taktýk eger o copue yi satmak istersen veya benle irtibata geçmek istersen msn imi veriorun . e-kdelimavi@hotmail.com
View user's profile
hamsi

PostPosted: Mon Jul 21, 2008 1:31 pm Reply with quoteBack to top

genelde american arabalarýný kullanmakla beraber opel record c hakkýnda yazýlanlarý okuyunca keþke bu yazý gecen sene yazýlsaydý dedim arayan arkadaþa 2 tane biri hurda digeri plakalý olmak þartýyla bulabilirdim. orjinallik konusuna gelince herkes kendi arabasýný orjinal bulur ama TüRKÝYEDE EN ORJÝNAL DÝYEBÝLECEÐÝM OPEL RECORD AMA TEK KAPI DEÐÝL 70 model istanbul küçükçekmecede gördüm araba çok uzun süre depoda bekletilmiþ koltuklarý bile hala simsiyah sahibide arabadan anlayan biri
View user's profile
grii_35

PostPosted: Mon Jul 21, 2008 3:20 pm Reply with quoteBack to top

izmirde mekanik parçalar bulunabiliyor ama kaporta parçalarý malesef yok bende 76 manta var motor daha yeni yapýldý 1 tane eski yag pompasý var o hurda oldu zaten 1 tane aracýn üzerinde bitanede yedek yag pompasý var (neden yag pompasý dersen bulmasý hakkaten zor özellikle diþi haznesi çiziksizini) bunun dýþýnda diger motor parçalarýnýn hepsini sýfýr aldým rahatlýkla bulunuyor. size lazým olan parçalar konusundada elimden geldigince yardýmcý olmak isterim

MSN: grii@izmircadde.com
View user's profile
collety

PostPosted: Sun Aug 03, 2008 10:20 pm Reply with quoteBack to top

bende bitane var commodore 2 senedir topluyorum bikaç fazla parça varImage
View user's profile
emrekavas

PostPosted: Mon Aug 04, 2008 9:05 pm Reply with quoteBack to top

selam arkadaþar ya opel recort elektronik dispuritoru nerde bulabilirim herbi parçasý var o yok =) yardýmlarýnýsý beklior Image
BUDA BNM OPEL Smile
View user's profile
emrekavas

PostPosted: Mon Aug 04, 2008 9:08 pm Reply with quoteBack to top

collety wrote:
bende bitane var commodore 2 senedir topluyorum bikaç fazla parça varImage

slm abi sen yýlmazý tanýrsýn snn arabayý ben gördüm abi bu arabayý toplamak öle babam kapartoca benm bizde öle topladýk yoksa bitmio hemen
View user's profile
collety

PostPosted: Tue Aug 05, 2008 10:10 pm Reply with quoteBack to top

evet eski arabalarý toplamakuzun ve zahmetli ama zevkli sadece ön orjinal farlarýný arýyorum aracýn diger resimleri bunlar araba komple sökülerek çürükleri ayýklandý þimdi boyaya hazýr
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
View user's profile
yesterday

PostPosted: Thu Aug 07, 2008 8:51 am Reply with quoteBack to top

http://vs-speed-shop.tripod.com/id15.html
View user's profile
ali

PostPosted: Mon Aug 11, 2008 9:27 pm Reply with quoteBack to top

arkadaþým commodore projen inþallah istedigin gibi sorumsuz geçer. bu tarz projelerde parça ve aracýn orjinalligi çok önemlidir. ama rekord yerine commodore ile projeye baþaman çok güzel. benim bir sözüm var arkadaþarým çok hak verir Smile bakarsan commodore bakmassan rekort olur. klasik arabalarda tabi capitan bil olsa sevdigin araba bence ferrari degerindedir... arabanýn çamurluklarýný açtýrmýþýn sanýrým. arabanýn çizgisini kaybedebilirsin. zamaným olunca koyacagým resimlerden ne demek istedigimi anlayacaksýn. üstünü kesmiþsin. oda orjinalligini bozar. siyah vinly koydugunda çok kötü görünür. arabanýn kalýn tekerleride sana çok fazla benzin ve öntakýmýn kýsa zamanda dagýlmasý olarak geri dönecektir. ben 8 senelik 1 commodore sahibiyim. . . merak ettigin 1 soru olursa seve seve cevaplarým. yazýlarýmý inþ. yanlýþ anlamazsýn... amacým kötülemek dgil tamtersi mükkemmel 1 klasige sahip olmandýr... saygýlarýmla....
commodore

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 2:47 pm Reply with quoteBack to top

tavsiyelerin için saol ama arabanýn üstünü ben kesmedim orjinal tavan açýlýrý vardý zaten çamurluk agýzlarýnýdý dikkatederseniz orjinal þeklinde þiþirttirdim öntakýmýda bozmasý sorun deyil zaten kendi hobim söküp takmak binmekkadarda onarmaktan keyif alýrým kendi garajým zaten bide bundan önce ayný arabanýn recordu vardý bunu sonradan aldým ve ikisinden bitane çýkartýyorum yani bitanede yedem var sayýlýr ve tek eksimde tavan açýlýrýn mekanizmasý ve orjinal farlarý siz sarý komodorun sahibimisiniz.
View user's profileSend e-mailMSN Messenger
emrekavas

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 6:14 pm Reply with quoteBack to top

bence çokçok orjinallige kaçmak sadece hastalýk bence senin araban olucaksa birazcýk hayalindekileride yabýcaksýn bence camurluk þiþirtmen çok güsel olmus hemde harika diyebilirim kalýn tekerlere ve jantlarýnada bittim orjinalýnden dahada güsel olmus .önfar arýyorsun bulman çokzor ben sarýyerde hurdalýkta þansa buldum taby 2 sene önceydi .bu bizim 4 üncü opelimiz 10 senedirde bu arabaylayýz . babam kaportacý ve motorcu elinden herþey geliyor .Ama bi cupe de ben bulursam çok güsel olucak . saygýlarýmla
View user's profile
ali

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 6:53 pm Reply with quoteBack to top

ewet ben sarý commodorun sahibiyim. kusura bakma commodorun tavanýnýn orjinalinde açýlýr oldugunu bilmiyordum. 2 arabayý toplamak çok zordur allah kolaylýk versin. bizde 2 arabadan 1 araba yapmýþtýk... 2000 motor 2500 oldu. düz vites otomatik oldu. kýsaca commodore 6 kasasýna commodore gs 2500 yürüyenini aktardýk. geçen sene commodore gs 2800 8-10 arasý satýlýktý. bilseydim seni yönlendirirdim. mükkemmel kondisyondaydý. ne kaporta ne motor isterdi. hatta askere gitmeseydim ben alacaktým. arabalarýnýzýn opellerin degerini iyi bilin. beni amerikan kadar tatmin eden tek klasik Smile inþallah 1 ay içinde 2. bir opel alacagým. yine a serisi olacak. . . ciddi alýcý varsa koþullarda uyarsa aracýmýzý satarýz. hayýrlý günler. merak ettiklerinizi buradan mail yoluyla sorabilirsiniz.

alihakancifter@yahoo.com
commodore

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 10:11 pm Reply with quoteBack to top

ben iki arabayý toplamýyorum ikisinden bitane yapýyorum
commodore

PostPosted: Wed Aug 13, 2008 10:18 pm Reply with quoteBack to top

yesterday sana e posta attým ama aldýnmý bilmem sende opel sinyalleri sýtoplarý var sitede gördüm benimkiler saglam ama yedek olarak almak istiyorum nasýl görebilirim.
Post new topicReply to topic

Jump to:   

View next topic
View previous topic
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum